Акумулятори

Закінчується
Акумулятор LP LiFePO4 для ДБЖ 24V (25,6V) - 200 Ah (5120Wh) (Smart BMS 100А) с BT пластик null
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 280 Ah null
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 250 Ah null
Акумулятор LiFePO4 230 Ah - 3.2V (CATL)
Закінчується
Акумулятор LP LiFePO4 для ДБЖ 12V (12,8V) - 230 Ah (2944Wh) (Smart BMS 150А) с BT пластик null
Акумулятор AGM LPM 12V - 9 Ah null
Акумуляторна батарея LP 4 OPzS 2V - 280 Ah null
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 40 Ah null
Закінчується
Акумулятор LP LiFePO4 25,6V - 120 Ah (3072Wh) (Smart BMS 100А) з BT пластик для ДБЖ null
Закінчується
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 40 Ah null
Закінчується
Акумулятор LP LiFePO4 12V (12,8V) - 202 Ah (2586Wh) (BMS 80A) пластик null
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 45 Ah null
Зарядний пристрій для АКБ LP AC-020 12V 12A null
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 45 Ah null
Акумулятор для сигналізації AGM А 12V - 7 Ah null

Акумуляторні батареї

Акумулятори- невід'ємна частина багатьох пристроїв. Акумулятори для безперебійників (ДБЖ) забезпечують енергією електрообладнання в будинку, офісі та на виробництві.

Крім того, з розвитком технологій та підвищенням інтересу до відновлюваних джерел енергії, літієвий акумулятор для ДБЖ стає особливо затребуваним. Такі батареї можуть працювати як акумулятор для джерела безперебійного живлення, забезпечуючи безперервну роботу електроустаткування у разі знеструмлення мережі.

Акумулятори для приватного будинку, квартири, дачі

Для встановлення в житлових приміщеннях необхідно враховувати не лише ємність, ресурс роботи та інші технічні характеристики акумуляторів, а й безпеку в процесі експлуатації.

Акумуляторна батарея для дому повинна відповідати таким вимогам безпеки:

 • не виділяти шкідливих випарів;
 • мати високу термостійкість;
 • мати надійний захист від вибухів та спалахів.

Герметичні акумуляторні батареї, що не обслуговуються, виготовлені за технологією AGM, GEL, LiFePO4, безпечно використовувати в житлових приміщеннях.

ВАЖЛИВО! Не використовуйте в житлових та підсобних приміщеннях свинцево-кислотні акумулятори для автомобіля. Це небезпечно для вашого здоров'я і, якщо станеться вибух, може призвести до незворотних наслідків.

Акумулятори для джерел безперебійного живлення (ДБЖ)

Який акумулятор для безперебійника вибрати? Однозначної відповіді на це питання немає, все залежить від того, де розташовуватиметься ДБЖ, яке на нього буде навантаження, та інших факторів.

Найчастіше наші споживачі вибирають такі типи акумуляторів:

 • Свинцево-кислотні акумулятори AGM для безперебійного живлення. Акумулятори цього типу відносяться до необслуговуваних і повністю герметичні. Безпечні в експлуатації та мають ефективні робочі характеристики.

 • Літій залізо фосфатний (LiFePO4) акумулятор для ДБЖ. Літієвий акумулятор – це хороший вибір, якщо потрібно зарядити АКБ за короткий час. Акумулятори цього типу мають високий ресурс циклів заряду/розряду і довговічні в експлуатації. На сьогодні, LiFePO4 – найкращий акумулятор для джерела безперебійного живлення.

 • Гелеві (GEL) акумулятори для ДБЖ. Акумулятори цього типу відрізняються структурою електроліту (в'язка гелеподібна консистенція), що дозволяє їм довго зберігати працездатність і стабільно витримувати постійні глибокі розряди.

Акумуляторна батарея зберігає електричну енергію у хімічній формі й віддає її споживачеві у вигляді електричного струму.

Усі акумулятори для дому, офісу, виробництва, автомобільної техніки тощо працюють за наступним принципом:

 • Накопичення енергії - процес заряду, коли в результаті електрохімічних реакцій відбувається накопичення електричної енергії у хімічній формі.

 • Зберігання - акумулятор зберігає накопичену електроенергію протягом деякого часу, доки не буде запущено процес розрядки.

 • Передача енергії - процес розряду, коли хімічна енергія перетворюється на електричний струм, який акумулятор віддає споживачеві живлення.

Залежно від типу, технології виготовлення та умов застосування, акумулятори мають різні технічні характеристики, такі як ємність, напруга, хімічний склад тощо.

На офіційному сайті LogicPower можна купити акумулятори для ДБЖ та інші необслуговувані батареї, які мають ефективні технічні характеристики та тривалий термін експлуатації:

 • Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) акумулятори універсальні джерела живлення, які застосовують у різних сферах: від побутового до промислового застосування, а також як акумулятори для сонячних батарей.

 • Акумулятори Li-ion використовують для живлення мобільних телефонів та інших гаджетів.

 • Акумулятори для авто з високим ресурсом роботи та мінімальною втратою ємності. В асортименті можна знайти акумуляторні батареї для легкових та вантажних автомобілів, а також резервні АКБ для бортової мережі.

 • Акумулятори AGM найчастіше використовують як акумулятори для інвертора в системах безперебійного живлення котлів опалення, насосів подачі води та іншої побутової техніки.

 • Гелеві акумулятори (GEL) відрізняються високою рекомбінацією газів, що дозволяє ефективно використовувати АКБ цього типу для безперебійників, для сонячних панелей, а також для живлення лабораторної, медичної та іншої спеціалізованої техніки.

 • Акумулятори SILVER виготовляються із застосуванням інноваційної технології легування сріблом, що значно знижує ризик руйнування пластин від корозії. Акумулятори цього типу використовують для експлуатації в екстремальних умовах.