Акумулятори

Топ продажів
Новинка
Акумулятор AGM LPM 12V-20 Ah під болт М5
Топ продажів
Зарядний пристрій для АКБ LP AC-017 6V-12V 1.7A
Топ продажів
Зарядний пристрій АКБ LP AC-021 6V/12V 4A
Акумуляторна батарея LP 4 OPzS 2V - 280 Ah
Зарядний пристрій АКБ LP AC-022 12V/24V 10A
Акумулятор AGM LPM 12V - 7 Ah
Новинка
Закінчується
Високовольтний акумулятор LP LiFePO4 Battery HVM 307V 100Ah (30720 Wh) BMS 100А метал BOX
Акумулятор для сигналізації AGM А 12V - 7 Ah
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 7 Ah
Балансир для акумуляторних батарей LP 24V LED
Акумулятор AGM LPM 12V - 12 Ah
Закінчується
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 24V (29.2V)-40A-960W
Акумулятор AGM LPM 12V - 14 Ah
Балансир для акумуляторних батарей LP 48V LED
Акумулятор AGM LPM 12V - 26 Ah під болт М5
Закінчується
BMS плата LTO 24V 10S 100A симметрия
Закінчується
Набір для збірки АКБ LP 51,2V 230Ah

Акумуляторні батареї(АКБ)

Акумулятори - невід'ємна частина багатьох пристроїв. Акумулятори для безперебійників (ДБЖ) забезпечують енергією електрообладнання в будинку, офісі та на виробництві.

Крім того, з розвитком технологій та підвищенням інтересу до відновлюваних джерел енергії, літієвий акумулятор для ДБЖ стає особливо затребуваним. Такі батареї можуть працювати як акумулятор для джерела безперебійного живлення, забезпечуючи безперервну роботу електроустаткування у разі знеструмлення мережі.

Акумулятори для приватного будинку, квартири, дачі

Для встановлення в житлових приміщеннях необхідно враховувати не лише ємність, ресурс роботи та інші технічні характеристики акумуляторів, а й безпеку в процесі експлуатації.

Акумуляторна батарея(АКБ) для дому повинна відповідати таким вимогам безпеки:

 • не виділяти шкідливих випарів;
 • мати високу термостійкість;
 • мати надійний захист від вибухів та спалахів.

Герметичні акумуляторні батареї, що не обслуговуються, виготовлені за технологією AGM, GEL, LiFePO4, безпечно використовувати в житлових приміщеннях.

ВАЖЛИВО! Не використовуйте в житлових та підсобних приміщеннях свинцево-кислотні акумулятори для автомобіля. Це небезпечно для вашого здоров'я і, якщо станеться вибух, може призвести до незворотних наслідків.

Акумулятори для джерел безперебійного живлення (ДБЖ)

Який акумулятор для безперебійника вибрати? Однозначної відповіді на це питання немає, все залежить від того, де розташовуватиметься ДБЖ, яке на нього буде навантаження, та інших факторів.

Найчастіше наші споживачі вибирають такі типи акумуляторів:

 • Свинцево-кислотні акумулятори AGM для безперебійного живлення. Акумулятори цього типу відносяться до необслуговуваних і повністю герметичні. Безпечні в експлуатації та мають ефективні робочі характеристики.

 • Літій залізо фосфатний (LiFePO4) акумулятор для ДБЖ. Літієвий акумулятор – це хороший вибір, якщо потрібно зарядити АКБ за короткий час. Акумулятори цього типу мають високий ресурс циклів заряду/розряду і довговічні в експлуатації. На сьогодні, LiFePO4 – найкращий акумулятор для джерела безперебійного живлення.

 • Гелеві (GEL) акумулятори для ДБЖ. Акумулятори цього типу відрізняються структурою електроліту (в'язка гелеподібна консистенція), що дозволяє їм довго зберігати працездатність і стабільно витримувати постійні глибокі розряди.

Акумуляторна батарея зберігає електричну енергію у хімічній формі й віддає її споживачеві у вигляді електричного струму.

Усі акумулятори для дому, офісу, виробництва, автомобільної техніки тощо працюють за наступним принципом:

 • Накопичення енергії - процес заряду, коли в результаті електрохімічних реакцій відбувається накопичення електричної енергії у хімічній формі.

 • Зберігання - акумулятор зберігає накопичену електроенергію протягом деякого часу, доки не буде запущено процес розрядки.

 • Передача енергії - процес розряду, коли хімічна енергія перетворюється на електричний струм, який акумулятор віддає споживачеві живлення.

Залежно від типу, технології виготовлення та умов застосування, акумулятори мають різні технічні характеристики, такі як ємність, напруга, хімічний склад тощо.

На офіційному сайті LogicPower можна купити акумулятори для ДБЖ та інші необслуговувані батареї, які мають ефективні технічні характеристики та тривалий термін експлуатації:

 • Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) акумулятори універсальні джерела живлення, які застосовують у різних сферах: від побутового до промислового застосування, а також як акумулятори для сонячних батарей.

 • Акумулятори Li-ion використовують для живлення мобільних телефонів та інших гаджетів.

 • Акумулятори для авто з високим ресурсом роботи та мінімальною втратою ємності. В асортименті можна знайти акумуляторні батареї для легкових та вантажних автомобілів, а також резервні АКБ для бортової мережі.

 • Акумулятори AGM найчастіше використовують як акумулятори для інвертора в системах безперебійного живлення котлів опалення, насосів подачі води та іншої побутової техніки.

 • Гелеві акумулятори (GEL) відрізняються високою рекомбінацією газів, що дозволяє ефективно використовувати АКБ цього типу для безперебійників, для сонячних панелей, а також для живлення лабораторної, медичної та іншої спеціалізованої техніки.

 • Акумулятори SILVER виготовляються із застосуванням інноваційної технології легування сріблом, що значно знижує ризик руйнування пластин від корозії. Акумулятори цього типу використовують для експлуатації в екстремальних умовах.