Літієві акумулятори

akkumulyatornye-batarei-lifepo4
Акумуляторні батареї LiFePO4
Витримує більше 7000 циклів заряд / розряд. Стійкі до низьких температур
перейти
akkumulyatornye-batarei-li-ion
Акумуляторні батареї Li-ion
Висока щільність енергії. Мають підвищену стійкість до високих струмів заряду / розряду, низьким саморазрядом
перейти
litievye-akkumulyatory-dlya-lodochnyh-motorov
Літієві акумулятори для човнових моторів
Прекрасне рішення для човнових електромоторів, надійні, стійкі до контакту з водою
перейти

Акумулятори літієві

Акумулятори нового покоління використовуються для мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів, електроінструментів та інших портативних пристроїв.

Крім того, сучасні технології дозволяють використовувати ефективні технічні характеристики літієвих акумуляторів для побудови побутових та промислових систем резервного живлення у комплекті із джерелами безперебійного живлення. Завдяки високому ресурсу циклів заряд/розряд літієві АКБ – ідеальне рішення для автономних сонячних або вітрових електростанцій.

Літієві акумулятори для безперебійників, які переваги використання?

 • Безпека. Батареї LiFePO4 мають стабільну хімічну структуру і високу теплостійкість, що мінімізує ризик виникнення пожежі або вибуху.

 • Довговічність та ремонтопридатність. Акумулятори літієві служать набагато довше класичних свинцево-кислотних батарей. Вони не вимагають технічного обслуговування, а у разі потреби в АКБ можна замінити одну або кілька осередків.

 • Велика енергетична щільність. Батареї цього типу забезпечують високу енергетичну щільність, що дозволяє отримати більше енергії на одиницю маси.

 • Швидке заряджання. Літій-іонні та літій-залізо-фосфатні акумулятори швидко заряджаються, що значно економить час і підвищує зручність використання.

 • Відсутність ефекту пам'яті. Це велика перевага для користувачів, оскільки акумулятор можна використовувати, не чекаючи повного заряджання батареї.

 • Низький саморозряд. Літієві АКБ зберігають заряд протягом тривалого часу, коли їх використовують. Це особливо корисно для пристроїв, які можуть залишатися неактивними протягом тривалого часу.

 • Широкий діапазон температур. Акумулятори (Ii-ion, LiFePO4 та ін.) зберігають свою продуктивність навіть при екстремальних температурах, забезпечуючи надійне енергопостачання в різних кліматичних умовах.

Купити літієвий акумулятор в Україні, які типи батарей можна знайти на офіційному сайті LogicPower?

Літій-залізо-фосфатні акумулятори виробляються за інноваційною технологією за допомогою фосфату заліза. Батареї LiFePO4 широко використовують як акумулятор для автомобіля, моторного човна, джерела резервного живлення, сонячних батарей і т.д.

Компанія LogicPower пропонує до продажу літій-залізо-фосфатні акумулятори власне виробництва з елементів, виготовлених провідними світовими виробниками АКБ. У нас можна купити або замовити літієвий акумулятор необхідної вам ємності недорого та з гарантією від виробника – 60 місяців.

Літій-іонні акумулятори - надійне та ефективне джерело енергії для безлічі мобільних пристроїв, електроінструменту, портативних зарядних станцій та іншого електроустаткування.

 Чому вигідно замовляти літій залізо фосфатні акумулятори на офіційному сайті LP?

 • Ціна безпосередньо від виробника. Без посередників – доступно та вигідно.
 • Кваліфікована допомога у виборі, керуючись цілями та завданнями споживача.
 • Декілька способів оплати замовлення: передплата, оплата на картку, післяплата, а також «миттєва розстрочка» і «оплата частинами» від ПриватБанку.
 • Безоплатна доставка поштовим оператором «Нова Пошта»
 • Гарантія якості та технічна підтримка. Надаємо офіційну гарантію від виробника - 60 місяців на всі типи акумуляторів LiFePo4 від LogicPower.