Альтернативна енергетика

Топ продажів
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 100 Ah
Топ продажів
Акумулятор LP LiFePO4 12V (12,8V) - 100 Ah (1280Wh) (BMS 80A/40А) пластик LCD для ДБЖ
Топ продажів
Сонячний інвертор (ДБЖ) LPY-C-PSW-2000VA (1400W) MPPT24V
Топ продажів
Акумулятор LP LiFePO4 для ДБЖ 12V (12,8V) - 200 Ah (2560Wh) (Smart BMS 100А) с BT пластик
Топ продажів
Акумулятор LP LiFePO4 LCD 24V (25,6V) - 230 Ah (5888Wh) (BMS 200A/100A) пластик
Топ продажів
Акумулятор LP LiFePO4 для ДБЖ 12V (12,8V) - 230 Ah (2944Wh) (Smart BMS 150А) с BT пластик
Топ продажів
Акумулятор LP LiFePO4 12,8V - 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50А) пластик LCD Smart BT
Топ продажів
Акумулятор LP LiFePO4 LCD 24V (25,6V) - 230 Ah (5888Wh) (BMS 150A/75A) пластик
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 200 Ah
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 100 Ah
Новинка
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPW-HY-4000VA (4000Вт) 24V
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 120 Ah
Закінчується
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-5032-5000VA (5000Вт) 48V 80A MPPT 120-450V
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 150 Ah
Новинка
DEYE for LP Гібридний однофазний інвертор SUN-6K-SG05LP1-EU Wi-Fi
Закінчується
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-MAXII-11000VA (11000Вт) MPPT 150A OFF GRID
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 150 Ah
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 280 Ah
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 200 Ah

Альтернативна енергетика

За прогнозами Міжнародного енергетичного агентства, найближчим часом енергетичний сектор суттєво зміниться, і альтернативні джерела енергії стануть найбільшими постачальниками електроенергії у світі. У 2025 році глобальне зростання виробництва із відновлюваних джерел (ВДЕ) досягне 90% від загальної кількості генерації.

Традиційні джерела енергії - це нафта, газ та вугілля, ресурси, які видобувають із надр землі. Зростання потреб населення використання енергії сприяє швидкому виснаженню запасу корисних копалин, що може призвести до екологічної катастрофи.

Крім того, російська агресія показала світові, що використання вуглеводнів може стати предметом шантажу.

Альтернативні джерела енергії дозволяють виробляти електричну та теплову енергію з відновлюваних джерел, таких як сонце, вітер, повітря, вода тощо. Сьогодні технології ВДЕ генерації стають доступними для побутових споживачів. 

Альтернативна енергетика плюси та мінуси для побутових споживачів

Альтернативна енергетика, зокрема домашні сонячні електростанції, набирають все більшої популярності серед споживачів в Україні..

Альтернативна енергетика: вигоди від використання:

  • Енергетична незалежність. Встановлення сонячних панелей дозволить користувачеві повністю або частково компенсувати споживання електроенергії із загальної мережі. Ви більше не залежатимете від відключень світла і перестанете турбуватися щодо зростання тарифів на оплату електроенергії.

  • Довговічність та екологічність експлуатації. У середньому термін служби домашньої сонячної електростанції 20-25 років. Обладнання не потребує складного технічного обслуговування. Розвиток альтернативної енергетики дає змогу знизити викиди вуглекислого газу та інших шкідливих речовин в атмосферу, що є важливим фактором боротьби зі зміною клімату. Встановивши альтернативні види джерел енергії, Ви зможете користуватися всіма благами цивілізації, не забруднюючи довкілля.

  • Можливість заробляти у продажу надлишків генерації. Підключившись до державної програми «Зелений тариф», власники можуть продавати надлишки виробництва електроенергії державі, одержуючи пасивний дохід з інвестицій, вкладених в установку СЕС.

Які недоліки від встановлення домашньої СЕС?

  • Висока вартість обладнання. Ціни на сонячні панелі та інше обладнання СЕС в Україні, попри тенденції до зниження, залишаються високими для пересічного споживача. Щоб зекономити на енергії в майбутньому не обмежувалась високою вартістю монтажу обладнання, можна скористатися державними або міжнародними програмами, що компенсують витрати на впровадження ВДЕ.

  • Продуктивність СЕС обмежено погодними умовами. Обсяги генерації від сонячних панелей залежать від погодних умов. Наприклад, якщо на вулиці туман, фотомодулі виробляють менше електроенергії, ніж у ясний сонячний день. Вночі та в періоди низької генерації споживач отримує енергію від акумуляторів або із загальної мережі 220V.

Яке обладнання для сонячних електростанцій можна придбати на офіційному сайті LogicPower?

Український бренд LogicPower постачає на ринок альтернативної енергетики високотехнологічне обладнання для сонячних електростанцій з офіційною гарантією від виробника до 60 місяців.

На сайті можна замовити за дуже вигідною ціною наступні види обладнання:

  • Сонячні мережні інвертори перетворюють постійний струм від сонячної батареї або акумулятора на джерело живлення 220V, необхідне роботи побутової чи офісної техніки. За допомогою мікропроцесорного керування інвертор розподіляє електроенергію, згенеровану фотомодулями за трьома основними напрямками: живлення споживача, зарядка акумулятора та передача надлишків у загальну мережу.

  • Сонячні панелі. Монокристалічні сонячні батареї мають високу ефективність перетворення сонячної енергії на електричну. Порівняно з іншими типами фотомодулів, монокристалічні панелі мають компактні розміри та легку вагу, що дозволяє використовувати їх для встановлення на дахах житлових будинків.

  • Готові комплекти сонячних енергосистем – комплексний підхід до проєктування та монтажу домашньої СЕС потужністю до 30 кВт. Комплект автономної сонячної електростанції включає все необхідне обладнання для монтажу та запуску генерації від сонячних панелей. Все обладнання на 100% сумісне і підійде як для великого котеджу, так і для дачного будиночка.

  • МРРТ контролери. Використання гібридних інверторів з МРРТ контролером дозволяє підвищити ефективність роботи акумуляторів та збільшити ККД сонячних панелей на 30%.

  • Системи кріплення для сонячних батарей - обладнання, що дозволяє надійно кріпити сонячні панелі на даху або встановлювати їх на землі з кутом нахилу, необхідним для максимально ефективної генерації

LogicPower надає послугу встановлення сонячних електростанцій "під ключ".

Отримати консультацію, придбати обладнання для СЕС з доставкою по Україні або замовити послуги монтажу можна телефоном:

0(800) 20 88 20