Акумулятори для сонячних електростанцій

Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 200 Ah
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 280 Ah
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 100 Ah
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 100 Ah
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 200 Ah
Акумулятор LP LiFePO4 12V (12,8V) - 200 Ah (2560Wh) (Smart BMS 150А) с BT пластик
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 150 Ah
Акумулятор LP LiFePO4 48V (51,2V) - 100 Ah (5120Wh) (Smart BMS 100A) с LCD RM
Акумулятор LP LiFePO4 24V (25,6V) - 100 Ah (2560Wh) (Smart BMS 100А) с BT пластик
Акумулятор LP LiFePO4 12V (12,8V) - 100 Ah (1280Wh) (BMS 80A/40А) пластик LCD для ДБЖ
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 120 Ah
Акумулятор гелевий LPN-GL 12V - 100 Ah (JAPAN)
Акумулятор гелевий LPN-GL 12V - 200 Ah (JAPAN)
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 150 Ah
Акумулятор LP LiFePO4 48V (51,2V) - 230 Ah (11776Wh) (Smart BMS 200A) с LCD RM

Акумулятори для сонячних електростанцій

Автономні сонячні електростанції (СЕС) з акумуляторами відрізняються від інших типів СЕС, таких як мережеві (підключені до електромережі) або гібридні (що поєднують кілька джерел енергії), тим, що вони забезпечують незалежне електропостачання без підключення до зовнішньої мережі.

5 причин купити АКБ для сонячної електростанції

  1. Незалежність від мережі. СЕС з АКБ для сонячних батарей працюють незалежно від централізованої електромережі. Це дозволяє забезпечити енергією домогосподарства у разі відключення електропостачання. Акумулятори зберігають надмірну енергію, вироблену в періоди, коли сонячна активність висока, щоб використовувати її вночі або в періоди низької сонячної активності.

  2. Енергія у аварійних ситуаціях. У випадку аварій або катастроф, коли загальна мережа може бути пошкоджена, автономні СЕС з акумуляторами забезпечують електропостачання для основних споживачів, таких як освітлення, опалення, холодильники та інша побутова техніка.

  3. Економія на рахунках електроенергії. У тих випадках, коли сонячна енергія забезпечує більшу частину споживання електроенергії, домогосподарства можуть суттєво заощадити на рахунках за електроенергію. А при використанні АКБ для сонячної електростанції можна повністю відмовитись від підключення до загальної мережі живлення.

  4. Екологічність. Автономні СЕС використовують сонячні промені для електроенергії, що знижує залежність від традиційних джерел, як то вугілля чи газ.

  5. Простота встановлення та обслуговування. Автономні сонячні електростанції з акумуляторами зазвичай вимагають менше інфраструктури та простіше в установці порівняно з підключенням до централізованої мережі.

Важливо розуміти, що ціна акумулятора для сонячної електростанції може бути досить високою. При цьому термін окупності СЕС залежить від типу та ресурсу роботи акумулятора.

Типи акумуляторів для сонячних електростанцій та ресурс їх роботи

Герметичні свинцево-кислотні акумулятори (AGM або MG), що не обслуговуються, для сонячних панелей мають ресурс циклів заряд/розряд – 400 (для AGM) і 800 (для MG). Цей тип акумуляторів чутливий до глибоких розрядів та зайвої зарядки АКБ.

Користувачам, яким необхідно побудувати бюджетну електростанцію, рекомендуємо купити AGM акумулятор для сонячних батарей. На офіційному сайті можна купити акумулятор для СЕС в Україні за цінами та з гарантією від виробника.

GEL акумулятор для сонячних батарей надійно функціонує за умов високих/низьких температур. Ресурс – 1200 циклів заряду/розряду.

При зарядженні високими струмами гелеві акумулятори для сонячних електростанцій можуть перегріватися, що негативно позначається на їхньому терміні служби та продуктивності.

Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) акумулятори для сонячних енергосистем витримують до 7000 циклів заряд/розряд.

Термін офіційної гарантії LiFePO4 акумуляторів LogicPower – 60 місяців. Ці акумулятори мають високий коефіцієнт ефективності й можуть швидко заряджатися високими струмами.

Купити АКБ для сонячної електростанції

як визначити необхідну ємність?

Для прикладу наведемо простий спосіб розрахувати ємність акумулятора 12V для сонячної електростанції потужністю 10 кВт:

  • Визначте середньодобове споживання енергії. Для СЕС потужністю 10 кВт це буде 10 кВт х 24 години = 240 кВт-год (кіловат-годин) на добу.

  • Визначте денний запас енергії. Денний запас енергії має покривати споживання енергії протягом ночі та інших періодів відсутності сонячного випромінювання. Припустимо, вночі споживання становить 50% від середньодобового, тоді денний запас енергії становитиме 240 кВт-год х 1.5 = 360 кВт-год.

  • Визначте ефективність системи зберігання. Зазвичай враховують коефіцієнт ефективності системи зберігання, наприклад, 0,85. Тоді реальна ємність акумулятора буде 360 кВт * год / 0.85 = 423.5 кВт-год.

  • Розрахуйте потрібну ємність акумулятора. Розділивши отримане значення (423.5 кВт-год) на напругу вибраного акумулятора, ви отримаєте необхідну ємність. Для акумуляторів з напругою 12В, ємність дорівнюватиме 423.5 кВт * год /12 В = 35,3 кВт-год.

ВАЖЛИВО! Наведений приклад дає загальну оцінку роботи автономної СЕС в ідеальних умовах. Для точного розрахунку слід враховувати тривалість світлового у вашому регіоні, втрати енергії при заряді та розряді акумуляторів та інші фактори, які можуть впливати на продуктивність акумуляторів для сонячних панелей.

Для вибору ефективного обладнання для сонячної електростанції проконсультуйтеся зі спеціалістами компанії LogicPower. Надаємо послуги встановлення СЕС під ключ.