Комплекти резервного живлення

Топ продажів
Новинка
Система резервного живлення LP Autonomic Power FW2.5-5.9kWh графіт мат

Комплекти резервного живлення

Комплекти резервного живлення – важливе обладнання для забезпечення безперебійного живлення різних систем та пристроїв, що потребують постійного електропостачання.

Забезпечення безперебійного живлення

Основна функція комплектів резервного живлення – запобігання тимчасовим перериванням електропостачання. Готові комплекти безперебійного живлення містять акумулятори, які підтримують роботу пристроїв під час вимкнення основного джерела живлення.

Захист від стрибків напруги

Комплекти резервного живлення забезпечують не тільки аварійне живлення будинку, але й захист підключених пристроїв від стрибків напруги, які можуть зашкодити електрообладнанню.

Комплект безперебійного живлення для дому з акумулятором: переваги використання

 • Миттєве автоматичне перемикання режимів живлення. Комплект резервного живлення ДБЖ та АКБ забезпечують миттєвий перехід на резервне живлення у разі відключення основного джерела електрики.

 • Безшумна робота. Порівняно з генератором, комплект резервного живлення для квартири/будинку/офісу працює цілком безшумно.

 • Компактність та мобільність. Акумулятори безперебійного живлення не займають великого простору і можуть бути легко встановлені в невеликих приміщеннях.

 • Низькі експлуатаційні витрати. Система резервного живлення не вимагає регулярного обслуговування, і може забезпечувати безперервне електроживлення без суттєвих операційних витрат.

 • Автоматичне управління та моніторинг полегшує контроль стану системи та оперативне реагування на можливі проблеми.

Готові комплекти безперебійного живлення в Україні, де можна використовувати??

Модельний ряд обладнання для резервного живлення LogicPower має наступні категорії обладнання:

Комплекти резервного живлення ДБЖ із зовнішнім акумулятором для дому чи офісу

Комплекти резервного живлення відіграють важливу роль у забезпеченні стабільності роботи електронних пристроїв у будинках та офісах.

Які пристрої рекомендовано підключати до побутового джерела безперебійного живлення?

Відповідь на питання, для чого потрібне резервне живлення, залежить від конкретних потреб та умов використання побутової та офісної техніки.

Комплект резервного живлення для комп'ютера

Комп'ютери та ноутбуки є пріоритетними пристроями для підключення до джерел безперебійного живлення. Це дає можливість продовжити роботу у разі тривалого відключення електроенергії, а також забезпечити збереження даних і запобігти можливим пошкодженням обладнання при збоях в електромережі.

Комплект резервного живлення для аварійного освітлення

Забезпечують ефективне висвітлення при відключенні основного електроживлення. Це особливо важливо для безпечного та комфортного пересування на вулиці та всередині приміщень.

Джерела безперебійного живлення з акумулятором для опалювального котла або теплої підлоги

Електричні, газові або твердопаливні опалювальні котли, а також теплі підлоги можна підключити до безперебійного джерела живлення, щоб підтримувати комфортні умови в приміщенні при відключенні електроживлення.

Комплект резервного живлення ДБЖ + АКБ для циркуляційного насоса

У системах опалення та водопостачання циркуляційні насоси можуть бути підключені до ДБЖ для підтримки роботи системи та запобігання замерзанню труб у разі частих та тривалих відключень електроенергії.

Безперебійник з акумулятором для холодильника

ДБЖ може забезпечити електроживлення для холодильника протягом певної кількості часу (залежить від ємності акумуляторної батареї), що дозволяє зберегти свіжість харчів при тривалих відключеннях світла.

Безперебійне живлення системи відеоспостереження та сигналізації

ДБЖ забезпечує безперервну роботу систем відеоспостереження, охоронної та побутової сигналізації, що вкрай важливо для безпеки квартири, будинку чи офісу.

Промислові комплекти резервного живлення

Готові комплекти безперебійного живлення для промислового застосування відрізняються потужними ДБЖ та ємними акумуляторами, які здатні забезпечувати автономне живлення великої кількості виробничої техніки.

Якісна система резервного живлення запобігає простоям, мінімізуючи втрати часу та ресурсів. Це особливо важливо для виробництв, де навіть невеликі простої можуть призвести до серйозних фінансових збитків.

Потужний інвертор із функцією стабілізації напруги захищає промислове обладнання від перебоїв з подачею живлення та інших проблем у мережі, які можуть зашкодити або навіть знищити цінне обладнання.

Промислові системи автоматизації та керування часто вимагають постійного електроживлення для підтримки своєї працездатності. Резервне живлення дозволяє зберегти дані у разі відключення електроживлення, що особливо важливо для систем зберігання даних та контролю виробничих процесів.

Системи резервного живленняя

Системи резервного живлення для дому - це джерело безперебійного живлення, налаштоване та підключене до акумуляторного блоку. Устаткування знаходиться у стильному компактному корпусі, який захищає його від шкідливих впливів пилу, бруду та вологи. Система готова до використання та здатна повністю забезпечити аварійне живлення вдома.

Системи резервного живлення LP Autonomic - універсальні безперебійники, які мають достатню потужність для повного забезпечення різноманітних потреб у резервному живленні квартир, будинків, офісів та невеликих виробництв.

Акумуляторна станція дозволяє зберігати та використовувати електроенергію, отриману як із загальної мережі 220V, так і від альтернативних джерел електроенергії (сонячні панелі).

Час автономної роботи залежить від ємності акумулятора та потужності споживачів живлення. У LP Autonomic використовуються літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) акумулятори:

 • мають високий (до 15 років) ресурс роботи,
 • не бояться глибокого розряду,
 • швидко заряджаються,
 • не втрачають ємності при тривалому зберіганні,
 • стійкі до різких перепадів температур.

Купити комплект резервного живлення на офіційному сайті LogicPower, які переваги?

 • Високоякісне та ефективне обладнання за доступною ціною. LogicPower – це можливість придбати комплект резервного живлення, ціна безпосередньо від виробника.

 • Професійні менеджери, що кваліфіковано проконсультують, як обрати безперебійник.

 • Декілька способів оплати замовлення: передоплата, оплата на картку, післяплата, а також «миттєва розстрочка» та «оплата частинами» від ПриватБанку.

 • Гарантія якості та технічна підтримка. Надаємо офіційну гарантію від виробника на всі моделі комплектів резервного живлення на термін від 12 до 60 місяців (залежить від моделі).