Джерела безперебійного живлення

Топ продажів
Новинка
ДБЖ LogicPower LPM-PSW-3000VA (2000Вт) з правильною синусоїдою 24V
Топ продажів
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 12V
Топ продажів
Новинка
Система резервного живлення LP Autonomic Power FW2.5-5.9kWh графіт мат
Топ продажів
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPY-B-PSW-800VA+(560Вт) 5A/15A
Закінчується
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-2000VA+ (1400Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 24V

Джерела безперебійного живлення(ДБЖ) LogicPower

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) для побутових приладів - пристрій, який забезпечує автономну роботу домашньої чи офісної техніки у разі знеструмлення мережі живлення 220V.

Побутові прилади, комп'ютери та інша електрична техніка – високочутливе обладнання, яке потребує стабільної та безперебійної подачі живлення.

В умовах аварійних, стабілізаційних або віялових відключень світла та частих стрибках напруги в мережі деякі деталі всередині електроприладу (від стандартних запобіжників до складних електронних плат) можуть просто перегоріти.

UPS, забезпечуючи безперебійне живлення, застрахує вашу техніку від частого дорогого ремонту або швидкого виходу з ладу.

Всі моделі ДБЖ LogicPower мають вбудовану функцію стабілізації напруги.

Безперебійні джерела живлення, які бувають типи?

ДБЖ лінійно-інтерактивні

Лінійно-інтерактивні ДБЖ забезпечують короткочасне резервне живлення комп'ютера чи іншої техніки. Час автономної роботи від вбудованого акумулятора від 10 до 30 хвилин (залежно від моделі), що дозволяє коректно вимкнути комп'ютер без втрати незбереженої інформації, відключити ігрову приставку, зберігши рівень тощо.

На офіційному сайті LogicPower можна купити джерело безперебійного живлення в Україні з високим класом захисту техніки від різких стрибків напруги у мережі, коротких замикань та займання проводки, а також від швидкого розряджання або перезаряджання акумулятора. Ціна безпосередньо від виробника.

Джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою(дбж для котла)

ДБЖ (UPS) з правильною синусоїдою забезпечують якісну та повну фільтрацію вхідної напруги із загальної мережі, а також миттєве перемикання в режим резервного живлення від акумуляторної батареї.

Джерела безперебійного електроживлення даного типу використовують як:

 • ДБЖ для котлів автономного опалення

 • ДБЖ для холодильника

 • ДБЖ для газового котла

 • ДБЖ для будинку

 • ДБЖ для квартири

 • ДБЖ для насоса опалення

Джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою мають функцію автоматичного регулювання струму заряду акумуляторів, захисту від перезарядки/швидкого розряду акумуляторних батарей, індикації режимів роботи. 

Smart ДБЖ online

Джерела безперебійного живлення SMART UPS використовують для забезпечення автономним живленням високочутливого електроустаткування.

Безперебійник перетворює постійний струм від акумулятора на джерело змінного струму (220 V з мінімальними відхиленнями). SMART ДБЖ автоматично регулює струм заряду батареї за допомогою мікропроцесорного керування. Час перемикання в режим резервного живлення – 0,6 мс

Онлайн ДБЖ обладнано функціями стабілізації напруги та холодного старту, а також надійним захистом автоматичним контролем параметрів розрядки та заряджання акумуляторних батарей.

ДБЖ МРРТ з правильною синусоїдою

ДБЖ з правильною синусоїдою та МРРТ контролером забезпечують тривале безперебійне живлення та захист від перепадів напруги електрообладнання з високою потужністю.

Блоки безперебійного живлення з МРРТ контролером мають широкий спектр використання:

 • системи сонячних та вітрових електростанцій;
 • потужні комп'ютери;
 • котли опалення;
 • побутова техніка з високими пусковими струмами (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер, повітряний компресор);
 • інша потужна техніка з імпульсними блоками живлення.

Безперебійник (ДБЖ) для роутера

Джерело безперебійного живлення з вбудованим акумулятором здатне забезпечити до 10 годин автономної роботи наступному обладнанню:

 • Wi-Fi роутер
 • маршрутизатор
 • мінітермінал
 • акваріумне обладнання
 • інша низьковольтна апаратура

Споживачі живлення підключаються до безперебійного живлення через відповідний порт 5/9/12V.

UPS підключається до мережі 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції блоку живлення.

При вимкненні електроенергії із загальної мережі ДБЖ автоматично перемикається на режим роботи від акумулятора.

Чому вигідно купити безперебійник для дому чи офісу на офіційному сайті LogicPower?

 • Високоякісне та ефективне обладнання за доступною ціною. LogicPower – це можливість купити джерело безперебійного живлення за ціною безпосередньо від виробника.

 • Професійні менеджери, які кваліфіковано проконсультують, як підібрати ДБЖ виходячи з індивідуальних потреб клієнта, та допоможуть оформити замовлення.

 • Декілька способів оплати замовлення: передоплата, оплата на картку, післяплата, а також «миттєва розстрочка» і «оплата частинами» від ПриватБанку.

 • Гарантія якості та технічна підтримка. Надаємо офіційну гарантію від виробника на всі моделі джерел безперебійного живлення на термін не менше 12 місяців.