ДБЖ з правильною синусоїдою

ДБЖ з правильною синусоїдою

ДБЖ з чистою синусоїдою є найбільш поширеними та затребуваними джерелами безперебійного живлення, бо підходять практично до всіх типів побутових електроприладів.

ДБЖ з правильною синусоїдою LogicPower входять до ТОП джерел безперебійного живлення на ринку України.

Правильна (чиста) синусоїда у джерелах безперебійного живлення – що це?

Головна особливість безперебійних джерел живлення з правильною синусоїдою – формування на виході чистої напруги у формі синусоїдальної хвилі з заданими параметрами та мінімальним рівнем шумів.

Така схема стабілізує стрибки напруги в процесі роботи й під час перемикань між режимами (акумулятор/мережа), що забезпечує більш ефективний захист техніки. Реалізація чистої синусоїдальної форми вихідної напруги досягається завдяки наявності в конструкції ДБЖ інверторів з удосконаленою конструкцією.

Критерії, які потрібно враховувати перед тим, як купити джерело безперебійного живлення для дому

Вибір джерела безперебійного живлення необхідно робити, враховуючи наступні параметри:

  • Потужність – це параметр, який легко розрахувати самому. Підсумуйте потужності всіх пристроїв, які хочете підключити до ДБЖ та помножте на коефіцієнт запасу 1,2. Якщо Ви плануєте підключати до ДБЖ обладнання з високими пусковими струмами, наприклад, джерело безперебійного живлення для холодильника, беріть до уваги не номінальну, а пускову потужність обладнання (зазначено в технічному паспорті холодильника)
  • Акумулятор джерела безперебійного живлення. Потужна акумуляторна батарея з гарним запасом ємності в комплекті з ДБЖ забезпечать безперебійну подачу живлення Вашій техніці у разі відключення електроенергії із загальної мережі. Визначте необхідний час автономної роботи пристроїв і обирайте джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором.
  • Спосіб підключення навантаження – клеми або розетка, джерело безперебійного живлення з клемним підключенням можна вивести на окремий автомат, до якого підводиться необхідна кількість стандартних розеток для підключення обладнання.

Джерела безперебійного живлення із чистою синусоїдою: де застосовують?

Найбільш поширена сфера застосування ДБЖ LogicPower із правильною синусоїдою – це джерела безперебійного живлення для циркуляційного насоса твердопаливного або газового котла автономного опалення. ДБЖ даного типу широко використовую для аварійного освітлення.

Ви також можете використовувати ці джерела безперебійного живлення для:

  • квартири, котеджі, дачі (безперебійне живлення побутової техніки)
  • серверів
  • комунікаційного обладнання
  • медичного та іншого обладнання

На нашому сайті Ви можете купити джерело безперебійного живлення без посередників і з офіційною гарантією від виробника.

Замовляйте ДБЖ з правильною синусоїдою LogicPower, ціни та рівень обслуговування Вас приємно здивують!

Знижка -10%

на всі моделі літієвих акумуляторів за промокодом 2023-AKB10

Перейти
Знижка -10%