ДБЖ з правильною синусоїдою

Топ продажів
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPY-B-PSW-800VA+(560Вт) 5A/15A
ДБЖ LogicPower LPM-PSW-3000VA (2000Вт) з правильною синусоїдою 24V
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 12V
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт)
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) Black
ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPE-W-PSW-3600VA+ (2500Вт) 1-50A
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) White
ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPE-W-PSW-5000VA+ (3500Вт) 1-60A
ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPY-W-PSW-1500VA+(1050Вт)10A/15A
ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPY-B-PSW-1500VA+(1050Вт) 10A/15A
ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPY-W-PSW-2500VA+(1800Вт)10A/20A
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPY-B-PSW-1000VA+(700Вт) 10A/20A
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPY-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPE-B-PSW-1500VA+ (1000Вт) 1-40A
ДБЖ з правильною синусоїдою 48V LPY-W-PSW-5000VA+(3500Вт)10A/20A
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPY-W-PSW-1000VA+(700Вт)10A/20A
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPE-B-PSW-1000VA+ (600Вт) 1-30A
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPE-B-PSW-430VA+ (300Вт) 1-15A
ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPY-W-PSW-2000VA+ (1400Вт)10A/20A

ДБЖ з правильною синусоїдою

ДБЖ з чистою синусоїдою - найбільш поширені та затребувані джерела безперебійного живлення.

Джерела безперебійного живлення на практиці довели свою ефективність в умовах нестабільності українських ліній електропередач..

Безперебійники з правильним синусом, забезпечуючи побутову та офісну техніку стабільним живленням, виконують дві найважливіші функції:

 • Стабілізація напруги в режимі живлення електрообладнання від мережі 220V.

 • Резервне живлення техніки від акумулятора протягом певного часу (залежить від ємності акумулятора) у разі відключення електроенергії. Наприклад, джерело безперебійного живлення для опалювального котла зможе працювати в автономному режимі від 4 до 10 годин.

ДБЖ для циркуляційного насоса та іншої техніки від компанії LogicPower входять до топа джерел безперебійного живлення на ринку України.

Джерела безперебійного живлення із чистою синусоїдою: де використовують?

Найбільш поширена сфера застосування ДБЖ LogicPower із правильною синусоїдою – це джерела безперебійного живлення для циркуляційного насоса твердопаливного котла автономного опалення. Також, ДБЖ даного типу широко використовують для аварійного освітлення.

Ви можете використовувати джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою для:

 • джерело безперебійного живлення для котла з акумулятором
 • квартири, котеджу, дачі (безперебійне живлення побутової техніки)
 • серверів
 • комунікаційного обладнання
 • медичного та іншого обладнання

ДБЖ для котла опалення

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) забезпечує роботу електричного, твердопаливного або газового котла опалення у випадках знеструмлення мережі 220 вольтів.

Навіщо потрібний безперебійник для опалювального котла?

 • Гарантія тепла. Джерело безперебійного живлення для опалювального котла дозволяє зберегти тепло у вашому будинку, навіть якщо відбувається збій у подачі електрики. Це особливо важливо в холодні зимові місяці, коли опалення відіграє ключову роль для комфорту та безпеки.

 • Запобігання замерзанню труб. Коли електроенергія вимкнена, труби та радіатори можуть замерзнути, що може призвести до серйозних пошкоджень та витрат на ремонт. ДБЖ дозволяє уникнути цієї проблеми, підтримуючи нормальне функціонування опалювальної системи.

 • Безпека. Відсутність опалення в холодну пору року може створити небезпечні умови для вашого здоров'я та існування. ДБЖ гарантує, що будинок залишиться теплим навіть у разі відключення електроенергії, що особливо важливо для маленьких дітей, людей похилого віку та домашніх тварин.

 • Зручність. ДБЖ для котла зазвичай легко встановлюється та керується. Він може автоматично вмикатися при втраті електроживлення та вимикатися, коли відновлюється електроенергія.

 • Захист обладнання. Використання ДБЖ може продовжити термін служби вашого котла, оскільки він не піддаватиметься різким стрибкам напруги та режимам підвищеного навантаження при включенні після вимкнення електроенергії.

Перед тим як купити ДБЖ для опалювального котла, важливо звернути увагу на його потужність та можливість підключення зовнішніх акумуляторних батарей.

Правильна (чиста) синусоїда у джерелах безперебійного живлення – що це таке?

Головна особливість безперебійних джерел живлення з правильною синусоїдою - формування на виході чистої напруги у формі синусоїдальної хвилі з заданими параметрами та мінімальним рівнем шумів.

Така схема стабілізує стрибки напруги в процесі роботи й під час перемикань між режимами (акумулятор/мережа), що забезпечує більш ефективний захист техніки. Реалізація чистої синусоїдальної форми вихідної напруги досягається завдяки наявності в конструкції ДБЖ інверторів з удосконаленою конструкцією.

Критерії, які потрібно враховувати перед тим, як купити джерело безперебійного живлення для дому

Выбор источника бесперебойного питания необходимо делать, учитывая следующие параметры:

 • Потужність – параметр, який легко розрахувати самому. Підсумуйте потужності всіх пристроїв, які хочете підключити до ДБЖ та помножте на коефіцієнт запасу 1,2. Якщо Ви плануєте підключати до ДБЖ обладнання з високими пусковими струмами, наприклад, джерело безперебійного живлення для холодильника, беріть до уваги не номінальну, а пускову потужність обладнання (зазначено в технічному паспорті холодильника)

 • Акумулятор джерела безперебійного живлення. . Потужна акумуляторна батарея з гарним запасом ємності в комплекті з ДБЖ забезпечать безперебійну подачу живлення Вашій техніці у разі відключення електроенергії із загальної мережі. Визначте необхідний час автономної роботи пристроїв і вибирайте джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором.

 • Спосіб підключення навантаження – клеми або розетка, джерело безперебійного живлення з клемним підключенням можна вивести на окремий автомат, до якого підводиться необхідна кількість стандартних розеток для підключення обладнання.

На нашому сайті Ви можете купити джерело безперебійного живлення без посередників і з офіційною гарантією від виробника.