Системи резервного живлення Autonomic

Закінчується
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP BOX DEYE 5kW + АКБ 10kWh

Системи резервного живлення

Системи резервного живлення підтримують працездатність основних електричних пристроїв у будинку, на кшталт холодильника, систем опалення та кондиціювання повітря, систем безпеки, освітлення тощо.

В умовах частих аварійних, планових та стабілізаційних відключень електроенергії необхідно купити систему зберігання енергії, здатну забезпечити резервне електроживлення для дому, квартири чи офісу.

Системи резервного живлення LP Autonomic

Універсальні станції безперебійного живлення для дому, квартири, дачі, котеджу чи офісу розроблено та протестовано фахівцями компанії LogicPower з метою підвищення ефективності систем аварійного електропостачання.

При відключенні електроенергії з основного джерела живлення акумулятори дозволяють забезпечувати автономне живлення техніки протягом якоїсь кількості часу (залежить від ємності акумулятора та потужності споживачів живлення).

У системах безперебійного живлення LP Autonomic використовуються суперсучасні літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) акумулятори, які виготовляють в Україні. Акумулятори цього типу мають високий ресурс роботи (7000 циклів заряд/розряд), не бояться глибокого розряду і стійкі до різких перепадів температур.

Системи безперебійного живлення для дому, ціна LP Autonomic

Вартість системи накопичення енергії залежить від наступних факторів:

  • Потужність інвертора
  • Місткість акумуляторної батареї
  • Можливість роботи від сонячних батарей

LP Autonomic, які типи систем безперебійного живлення можна придбати в Україні?

Автономна система живлення забезпечує безперебійне електроживлення домашньої та офісної техніки від акумуляторів. Автономна станція живлення, залежно від потужності, здатна підтримувати стабільну роботу електроприладів у режимі 24/7. При збоях електромережі LP Autonomic автоматично перемикає споживачів у режим роботи «від акумулятора». У режимі живлення від мережі інвертор виконує функції стабілізатора напруги.

Акумуляторний та інверторний блоки розташовані в металевому корпусі. Устаткування підключене та налаштоване. Користувачеві залишається підключити споживачів до системи та натиснути кнопку «увімкнути».

Автономна система живлення з можливістю підключення сонячних панелей обладнана МРРТ контролерами та роз'ємами для підключення сонячних панелей. Підключення системи резервного живлення LP Autonomic з маркуванням Solar забезпечує повну чи часткову незалежність вашого будинку або бізнесу від державних чи комерційних постачальників електроенергії. Що дозволяє суттєво знизити комунальні платежі.

Система резервного живлення для опалювальних котлів призначена для забезпечення енергією критично важливого обладнання при відключенні основного джерела електроживлення. Вони також можуть бути використані для підтримки серверів, систем безпеки та інших важливих пристроїв. Система безперебійного живлення для дому досить мобільна та зручна в експлуатації, бо обладнана коліщатками для легкого пересування кімнатою.

Як вибирати системи керування зберіганням енергії за потужністю?

Системи резервного живлення для заміського будинку LP Autonomic серії Ultra (потужність від 10 kW) можна встановлювати в котеджах, офісних приміщеннях та інших місцях, де необхідні потужні автономні резервні джерела електропостачання.

Якщо загальне споживання електроенергії в приміщенні становить від 5 до 10 кВ, LP Autonomic серії Power на 100% забезпечить резервне живлення будинку від акумулятора.

Резервне живлення для квартири зі споживанням до 5  kW можна організувати за допомогою LP Autonomic серії Basic.