Системи резервного живлення

Топ продажів
Новинка
Система резервного живлення LP Autonomic Power FW2.5-5.9kWh графіт мат
Новинка
Система резервного живлення LP Autonomic Basic FW1-3,0kWh Білий мат
Система резервного живлення LP Autonomic Power FW2.5-2.6kWh Білий глянець
Система резервного живлення LP Autonomic Ultra FW3.5-5.2kWh Чорний мат
Система резервного живлення LP Autonomic Ultra FW3.5-5.2kWh Білий мат

Системи резервного живлення

Системи резервного живлення підтримують працездатність основних електричних пристроїв у будинку, таких як холодильник, системи опалення та кондиціювання повітря, системи безпеки, освітлення та інші.

В умовах частих аварійних, планових та стабілізаційних відключень електроенергії необхідно забезпечити резервну електрику для дому, квартири чи офісу.

Автономні резервні джерела електропостачання, у разі знеструмлення мережі, забезпечують не лише загальний комфорт у будинку: освітлення, заряджання гаджетів тощо, але й закривають важливі базові потреби:

  • Безпека. Наприклад, якщо потрібне медичне обладнання, що залежить від електроживлення, безперервне електропостачання може бути життєво важливим.

  • Збереження харчових продуктів. Комплект резервного живлення дозволяє підтримувати роботу холодильника та морозильної камери, що допомагає запобігти псуванню харчів.

  • Захист від екстремальних ситуацій. У випадку вибухів, аварій або інших кризових ситуацій, резервна електрика може допомогти вам бути на зв'язку із зовнішнім світом, отримувати інформацію та залишатися у безпеці.

  • Можливість віддаленої роботи. Якщо в будинку працює домашній офіс або малий бізнес, безперервне електропостачання може бути важливим для продовження роботи.

Системи резервного живлення LP Autonomic

Універсальні джерела резервного живлення для будинку, квартири, дачі, котеджу чи офісу розроблені та протестовані фахівцями компанії LogicPower з метою підвищення ефективності аварійного живлення будинку.

Акумуляторна станція дозволяє зберігати та використовувати електроенергію, отриману з різних джерел (сонячні батареї або загальна мережа 220V). При відключенні електроенергії з основного джерела живлення акумулятори дозволяють забезпечувати автономне живлення техніки протягом якоїсь кількості часу (залежить від ємності акумулятора та потужності споживачів живлення).

У системах безперебійного живлення LP Autonomic використовуються суперсучасні літій-залізо-фосфатні акумулятори, які мають високий (до 15 років) ресурс роботи, не бояться глибокого розряду та стійкі до різких перепадів температур.

Системи резервного живлення для заміського будинку LP Autonomic серії Ultra (потужність від 10 kW) можна встановлювати в котеджах, офісних приміщеннях та інших місцях, де необхідні потужні автономні резервні джерела електропостачання.

Якщо загальне споживання електроенергії в приміщенні становить від 5 до 10 кВ, LP Autonomic серії Power на 100% забезпечить резервне живлення будинку від акумулятора.

Резервне живлення для квартири зі споживанням до 5 kW можна організувати за допомогою LP Autonomic серии Basic.

Інверторно-акумуляторні системи безперебійного живлення, ціна LP Autonomic

Вартість системи резервного живлення залежить від наступних факторів:

  • Потужність інвертора
  • Ємність акумуляторної батареї
  • Можливість роботи від сонячних батарей (маркування Solar)

На сайті можна купити настінні (маркування W) та підлогові (маркування F) системи резервного живлення LP Autonomic.