Високовольтні акумуляторні батареї

Акумулятор LP LiFePO4 Battery HVM 358.4V 230Ah 82432 Wh BMS 125А метал BOX

Високовольтні акумулятори LP LiFePO4 Battery HVM використовують у побутових і промислових системах зберігання енергії, що вимагають високої продуктивності, надійності та довговічності.

Суперсучасні LiFePO4 (літій-залізо-фосфат) акумулятори збирають на території України, вони славляться своєю надійністю, безпекою та довговічністю.

Де застосовуються високовольтні системи накопичення і зберігання енергії?

Сонячні електростанції та інші системи відновлюваної енергії

Високовольтні батареї та акумулятори використовують у сонячних електростанціях для накопичення надлишкової енергії, виробленої в період пікової генерації, та її подальшого використання в періоди низького виробництва або підвищеного попиту.

Мережеві енергосистеми

Мережеві системи зберігання енергії допомагають стабілізувати електромережі, забезпечуючи швидке реагування на коливання балансу електроенергії, а також запобігають перевантаженням і збоям в енергопостачанні.

Комерційні та промислові установки

Високовольтні літієві акумулятори використовуються для забезпечення резервного живлення, згладжування пікових навантажень і підвищення загальної ефективності енергоспоживання на підприємствах і в комерційних будівлях.

Системи безперебійного живлення

Для критично важливих об'єктів, як-от дата-центри, медичні заклади та телекомунікаційні центри рекомендуємо купити високовольтні акумулятори для інвертора

Станції швидкого заряджання електромобілів

Високовольтні АКБ використовуються для забезпечення швидкої зарядки електромобілів, де потрібна висока потужність для скорочення часу зарядки.

Житлові енергетичні системи

У великих житлових комплексах і приватних будинках з автономними системами енергопостачання високовольтні акумулятори забезпечують надійне й ефективне зберігання енергії для побутових потреб.

Переваги літій-залізо-фосфатних високовольтних акумуляторів

 • Висока щільність енергії. Літієві високовольтні батареї можуть зберігати велику кількість енергії на одиницю об'єму, що дає змогу створювати компактні системи зберігання енергії
 • Довгий термін служби й здатність витримувати велику кількість циклів заряду-розряду без значної втрати ємності.
 • Висока ефективність заряджання і розряджання. Літієві батареї мають високу ефективність заряджання і розряджання, що дає змогу мінімізувати втрати енергії та максимально використовувати накопичену ємність.
 • Швидке заряджання дає змогу швидко відновлювати запас енергії.
 • Безпека. LiFePO4 (літій-залізо-фосфат) акумулятори стійкі до теплового розгону, перегріву і механічних пошкоджень, що знижує ризик загорянь і вибухів.
 • Широкий діапазон робочих температур робить високовольтні LiFePO4 акумулятори придатними для використання в різних кліматичних умовах.
 • Екологічність. Літій-залізо-фосфатні батареї не містять токсичних матеріалів.

Конструкція високовольтних батарей

Для створення високовольтної батареї осередки з'єднуються послідовно, що збільшує сумарну напругу.

Для збільшення ємності можна використовувати паралельне з'єднання декількох послідовно з'єднаних груп осередків. Це забезпечує гнучкість і можливість адаптації під різні вимоги системи накопичення енергії.

Основні компоненти конструкції:

 • Осередки - основні елементи, в яких відбувається накопичення енергії.
 • Балансувальна система (BMS) забезпечує рівномірний заряд і розряд усіх осередків, захищає їх від перенапруги, перегріву та інших відхилень від заданих параметрів.
 • Корпус забезпечує механічний захист осередків і електронних компонентів.

Високовольтні батареї можуть бути легко модифіковані та масштабовані залежно від потреб користувача:

 • Можливість заміни окремих комірок або додавання додаткових для збільшення ємності або напруги.
 • Можливість об'єднання декількох батарей в одну систему для збільшення загальної потужності та ємності. Це корисно у великих установках, таких як системи зберігання енергії для мереж або промислових об'єктів.

Актуальність поширення на ринку України високовольтних систем зберігання енергії

 • Впровадження відновлюваних джерел енергії. Сонячні електростанції для багатоквартирних будинків або промислових об'єктів потребують ефективних систем зберігання для стабілізації енергопостачання.
 • Стабільність енергопостачання. Високовольтна система накопичення енергії - ефективний спосіб стабілізувати роботу мереж, що особливо важливо в умовах частих аварійних і планових відключень електроенергії.
 • Розвиток транспортної інфраструктури. Збільшення кількості електромобілів вимагає створення заправних станцій для швидкої зарядки із застосуванням високовольтних акумуляторних батарей.

Купити високовольтний акумулятор в Україні - переваги LogicPower

LogicPower є одним із провідних брендів акумуляторів в Україні. Надає ефективні інженерні рішення зі створення систем зберігання енергії, які відповідають поточним вимогам ринку і ситуації в країні.

Асортимент компанії включає високовольтне обладнання, що дає змогу задовольняти потреби побутових споживачів і комерційних підприємств.

На офіційному сайті компанії можна купити акумулятор літієвий високовольтний в росточку, ціна безпосередньо від виробника (без накруток і додаткових комісій). Гарантія - 60 місяців.

Високовольтні акумуляторні батареї від LogicPower забезпечують надійне та ефективне рішення для зберігання енергії, сприяючи розвитку стійкої енергетики в Україні.

Технічні фахівці компанії надають безкоштовну кваліфіковану консультацію, як обрати високовольтний акумулятор для дому, офісу чи виробництва.