Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі LP-GS-HSI 5000W 48V МРРТ PSW - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення. Захисний функціонал джерела безперебійного живлення LP-GS-HSI 5000W 48V МРРТ PSW має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей.
Представлений ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
Основні переваги ДБЖ LP-GS-HSI 5000W 48V МРРТ PSW:
Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 5000 Вт.
Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
Матеріал корпусу. Міцний металевий корпус прослужить вам довго і витримає механічну дію.
LCD дисплей. Яскравий дисплей, що відображає основні показники роботи пристрою в режимі реального часу.
Підтримка альтернативних джерел енергії. Використовуйте сонячну або вітрову енергію для власних потреб та економії. Підтримка альтернативних джерел енергії дозволяє отримувати додаткову вигоду за програмою "Зелений тариф".
Сучасний MPPT-контролер. Наявність вбудованого MPPT-контролера дозволяє використовувати потенціал альтернативних джерел енергії на повну, збільшуючи та оптимізуючи потужність заряду на виході.
Модель ДБЖ LP-GS-HSI 5000W 48V МРРТ PSW гібридного типу, має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор).
Переваги гібридних ДБЖ з MPPT:
Тип
гібридний сонячний мережевий інвертор
Потужність, VA/W
5000Залишилися побажання, поділіться своїм відгуком