ПРО КОМПАНІЮ

Історія розвитку компанії - це історія подій, історія команди, історія життя конкретних людей. Історія нашої компанії - це щоденна робота на результат. Досягнення великої мети через маленькі дистанції. Не у боротьбі з конкурентами, а в здоровому суперництві, де немає переможців або переможених. За 15 років не впізнаний український бренд склав серйозну конкуренцію всесвітньо відомим торговим маркам на ринку України. Ми зробили продукцію найвищої якості доступною для будь-якого бюджету.

2009 рік

Компанія виграла свій перший тендер на постачання ДБЖ (2200 штук) для Міністерства вугільної промисловості України. Потім були постачання обладнання для пультів голосування в залі Верховної Ради України, виграний комерційний тендер на закупівлю кабельної продукції від компанії Київстар та багато інших торгів. Сьогодні товари від ТМ LogicPower мають величезний попит, як у закупників, так і у продавців, оскільки вони виготовлені за сучасними технологіями, мають справедливу вартість й відповідають світовим стандартам якості.

2013-2014 роки

Під час енергетичної кризи 2013-2014 років компанія LogicPower поставила собі за мету - забезпечити українців якісними, надійними в експлуатації та доступними за ціною джерелами безперебійного живлення, щоб допомогти людям комфортно пережити систематичні перебої в подачі електроенергії. Сьогодні наша команда активно працює над створенням ефективних та економічно вигідних моделей сонячних електростанцій для локального використання (домашні СЕС потужністю до 30 кВт). СЕС - це перспективний напрямок в енергетиці, що дозволяє створити системи автономного електропостачання, які швидко окупаються та починають приносити пасивний дохід.

2019 рік

ТМ LogicPower почала активно співпрацювати з ТМ "ZEUS GROUP" з постачання акумуляторних батарей для електричних мопедів та мотоциклів. Це дозволило нам налагодити виробництво зі створення універсальних літієвих акумуляторів нового покоління, які найбільш ефективні для використання в електротранспорті, машинах спеціального призначення (електрокари та інші), в системах накопичення енергії (джерела безперебійного живлення), альтернативній енергетиці та інших сферах використання електрообладнання.

Команда LogicPower поставила собі нову мету - зайняти провідні позиції у сфері продажів для масового (роздрібного) споживача. Для поліпшення якості та зниження термінів доставки, на території нашого складу обладнано декілька відділень найбільших поштових операторів України. Ми активно працюємо над розширенням служби технічної підтримки, сьогодні у нас понад 50 сервісних центрів по всій території України. Історія розвитку передбачає вихід на нові обрії, але ми готові працювати на результат!

Безкоштовна доставка

Новою поштою від 1500 грн

Каталог