Альтернативная энергетика

Заканчивается
Cолнечный инвертор (ИБП) LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V
Заканчивается
Комплект креплений универсальный 3 опорных ряда
Заканчивается
Гибридный солнечный инвертор (ИБП) 3 фазный 60kVA MPPT
Заканчивается
Алюминиевый треугольник 15° - 30°
Заканчивается
Солнечный сетевой инвертор OMNIK 20kW
Заканчивается
Контроллер анти-реверса (Anti-reflux Box)
Соединитель профиля С Solar 41х41х1.5 мм
Заканчивается
Закладная под черепицу 3 AN-NEW-WG-03
Гайка фланцевая зубчатая М8

За прогнозами Міжнародного енергетичного агентства, найближчим часом енергетичний сектор суттєво зміниться, і альтернативні джерела енергії стануть найбільшими постачальниками електроенергії у світі. У 2025 році глобальне зростання виробництва із відновлюваних джерел (ВДЕ) досягне 90% від загальної кількості генерації.

Традиційні джерела енергії - це нафта, газ та вугілля, ресурси, які видобувають із надр землі. Зростання потреб населення використання енергії сприяє швидкому виснаженню запасу корисних копалин, що може призвести до екологічної катастрофи.

Крім того, російська агресія показала світові, що використання вуглеводнів може стати предметом шантажу.

Альтернативні джерела енергії дозволяють виробляти електричну та теплову енергію з відновлюваних джерел, таких як сонце, вітер, повітря, вода тощо. Сьогодні технології ВДЕ генерації стають доступними для побутових споживачів. 

Альтернативна енергетика плюси та мінуси для побутових споживачів

Альтернативна енергетика, зокрема домашні сонячні електростанції, набирають все більшої популярності серед споживачів в Україні..

Альтернативна енергетика: вигоди від використання:

  • Енергетична незалежність. Встановлення сонячних панелей дозволить користувачеві повністю або частково компенсувати споживання електроенергії із загальної мережі. Ви більше не залежатимете від відключень світла і перестанете турбуватися щодо зростання тарифів на оплату електроенергії.

  • Довговічність та екологічність експлуатації. У середньому термін служби домашньої сонячної електростанції 20-25 років. Обладнання не потребує складного технічного обслуговування. Розвиток альтернативної енергетики дає змогу знизити викиди вуглекислого газу та інших шкідливих речовин в атмосферу, що є важливим фактором боротьби зі зміною клімату. Встановивши альтернативні види джерел енергії, Ви зможете користуватися всіма благами цивілізації, не забруднюючи довкілля.

  • Можливість заробляти у продажу надлишків генерації. Підключившись до державної програми «Зелений тариф», власники можуть продавати надлишки виробництва електроенергії державі, одержуючи пасивний дохід з інвестицій, вкладених в установку СЕС.

Які мінуси встановлення сонячної станції для дому?

  • Висока вартість обладнання. Ціни на сонячні панелі та інше обладнання СЕС в Україні, попри тенденції до зниження, залишаються високими для пересічного споживача. Щоб зекономити на енергії в майбутньому не обмежувалась високою вартістю монтажу обладнання, можна скористатися державними або міжнародними програмами, що компенсують витрати на впровадження ВДЕ.

  • Продуктивність СЕС обмежено погодними умовами. Обсяги генерації від сонячних панелей залежать від погодних умов. Наприклад, якщо на вулиці туман, фотомодулі виробляють менше електроенергії, ніж у ясний сонячний день. Вночі та в періоди низької генерації споживач отримує енергію від акумуляторів або із загальної мережі 220V.

Яке обладнання для сонячних електростанцій можна придбати на офіційному сайті LogicPower?

Український бренд LogicPower постачає на ринок альтернативної енергетики високотехнологічне обладнання для сонячних електростанцій з офіційною гарантією від виробника до 60 місяців.

На сайті можна замовити за дуже вигідною ціною наступні види обладнання:

  • Сонячні мережні інвертори, гібридні інвертори. Перетворюють постійний струм від сонячної батареї або акумулятора на джерело живлення 220V, необхідне роботи побутової чи офісної техніки. За допомогою мікропроцесорного керування інвертор розподіляє електроенергію, згенеровану фотомодулями за трьома основними напрямками: живлення споживача, зарядка акумулятора та передача надлишків у загальну мережу.

  • Сонячні панелі. Монокристалічні сонячні батареї мають високу ефективність перетворення сонячної енергії на електричну. Порівняно з іншими типами фотомодулів, монокристалічні панелі мають компактні розміри та легку вагу, що дозволяє використовувати їх для встановлення на дахах житлових будинків.

  • Сонячні електростанції. Комплект автономної сонячної електростанції включає все необхідне обладнання для монтажу та запуску генерації від сонячних панелей. Все обладнання на 100% сумісне і підійде як для великого котеджу, так і для дачного будиночка.

  • МРРТ контролери. Використання гібридних інверторів з МРРТ контролером дозволяє підвищити ефективність роботи акумуляторів та збільшити ККД сонячних панелей на 30%.

  • Системи кріплення для сонячних батарей - обладнання, що дозволяє надійно кріпити сонячні панелі на даху або встановлювати їх на землі з кутом нахилу, необхідним для максимально ефективної генерації

LogicPower надає послугу встановлення сонячних електростанцій "під ключ".

Отримати консультацію, придбати обладнання для СЕС з доставкою по Україні або замовити послуги монтажу можна телефоном: