Фанкойли

Універсальний фанкойл FLM-34TM-BL
Фанкойл тонкий декоративний вертикальний FLP-85
Фанкойл тонкий декоративний вертикальний FLP-136
Універсальний фанкойл FLM-85TM-SL
Фанкойл настінний FBG - 85BM
Фанкойл тонкий декоративний вертикальний FLP-30CM

Фанкойли

Фанкойли (англ. fan coil) – ефективне кліматичне обладнання для приміщень із різними температурними зонами. Користувач може самостійно регулювати температурний режим відповідно до власних актуальних потреб. Фанкойли для опалення та охолодження забезпечують комфортну температуру з мінімальними енергетичними витратами.

Фанкойл для теплового насоса: конструкція та принцип роботи

Фанкойл, підключений до теплового насоса повітря-вода – ефективна та економічна система опалення/охолодження приміщень, що забезпечує комфортну температуру будь-якої пори року.

Фанкойл водяний використовує воду для нагрівання та охолодження повітря всередині приміщення:

 • Теплообмінник – ключовий компонент водяного фанкойлу. Складається із рядів трубок, через які проходить гаряча або холодна вода. Повітря циркулює навколо цих трубок, забезпечуючи теплообмін між повітрям та водою.

 • Вентилятор відповідає за циркуляцію повітря в приміщенні та забезпечує його проходження через теплообмінник. 

Тепловий насос повітря-вода використовує теплову енергію з навколишнього повітря для опалення або охолодження води, яка потім циркулює через фанкойл та забезпечує комфортний клімат у приміщенні.

У режимі опалення тепловий насос витягує тепло з повітря і передає його воді, підвищуючи її температуру. У режимі охолодження насос відводить тепло з води й передає його в навколишнє середовище, охолоджуючи воду, яка потім циркулює через фанкойл для охолодження повітря.

При підключенні фанкойла та теплового насоса до домашньої сонячної електростанції можна заощаджувати до 100% витрат на оплату електроенергії та опалення.

Фанкойли для опалення/охолодження: переваги використання:

 • Єдина система для охолодження та нагрівання повітря. Один фанкойл здатний замінити кілька батарей опалення та кондиціонер. Таким чином, система забезпечує комфортну температуру повітря в приміщенні незалежно від температурних умов навколишнього середовища.

 • Можливість регулювати температуру у кожному приміщенні. Кожен із фанкойлів, встановлених у будинку/квартирі/офісі, керується окремо. Кожен користувач може настроювати температуру у своєму приміщенні відповідно до особистих уподобань.

 • Енергоефективність. Фанкойли споживають менше енергії, порівняно з іншим кліматичним обладнанням. Використання фанкойлів разом із тепловим насосом дозволяють заощаджувати до 50% витрат на електроенергію, витрачену на опалення/охолодження приміщень.

 • Простота встановлення та обслуговування. Фанкойли мають компактні розміри, їх встановлення не потребує складних будівельних робіт. Крім того, у процесі експлуатації фанкойли не потребують складного технічного обслуговування.

 • Надійна якість та тривалий термін служби. На офіційному сайті LogicPower можна купити фанкойли для теплових насосів недорого та з офіційною гарантією виробника.

Фанкойли для будинку/квартири/офісу, які бувають типи?

 • Фанкойл настінний водяний встановлюється на стіну або під стелю, що дозволяє зберегти естетику інтер'єру та економити корисну площу усередині приміщення. Оснащений системою управління, яка дозволяє регулювати температуру води, що подається, швидкість вентилятора та інші параметри. Надійний в експлуатації та простий у обслуговуванні.

 • Фанкойл підлоговий в декоративному витонченому корпусі стане органічним доповненням до будь-якого інтер'єру. Фанкойли цього типу встановлюють на підлозі. Кліматичне обладнання оснащено вентиляторами та теплообмінниками для ефективної циркуляції повітря. Система керування температурним режимом дозволяє створити комфортні умови для кожної людини, а можливість регулювання напряму повітряного потоку забезпечує рівномірний розподіл тепла чи прохолоди у приміщенні.

 • Універсальний фанкойл можна встановлювати на стіні, підлозі або на стелі залежно від умов використання. Користувач може вибрати оптимальне місце для встановлення з урахуванням особливостей інтер'єру та кращого розподілу повітряного потоку. Універсальні фанкойли оснащено сучасними системами керування. Ви самостійно можете контролювати та регулювати використання енергетичних ресурсів відповідно до актуальних потреб. Це дозволяє економити кошти, не відмовляючи собі у комфортних умовах для роботи або відпочинку.

7 причин замовити фанкойл та тепловий насос у компанії LogicPower:

 • Понад 15 років досвіду на ринку електричного, силового та кліматичного обладнання
 • Прямий імпортер обладнання
 • Завжди перевірена якість
 • Технічна підтримка
 • Гарантійне та сервісне обслуговування
 • Швидкий сервіс по всій території України
 • Власний склад запчастин. У критичній ситуації можлива гаряча заміна