ДБЖ гібридний MPPT з правильною синусоїдою

НовинкаАкціяЗакінчуєтьсяТоп продажів
LPW-VHY-G5532-5500VA (5500Вт) 48V 60A MPPT 120-450V
НовинкаАкціяЗакінчуєтьсяТоп продажів
LPW-MAXII-8000VA (8000Вт) MPPT 150A OFF GRID
НовинкаАкціяЗакінчуєтьсяТоп продажів
НовинкаАкціяЗакінчуєтьсяТоп продажів
LPW-HY-1033-10000VA (10000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазный ON-OFF GRID
НовинкаАкціяЗакінчуєтьсяТоп продажів
LPW-HY-MAX-8000VA (8000Вт) 48V 80A MPPT 90-450V
LP-Wi-Fi

ДБЖ гібридний MPPT з правильною синусоїдою

Гібридні джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою

- сучасні, високоефективні пристрої, головним чином призначаються для створення і подальшої експлуатації систем безперебійного електрозабезпечення об'єктів різного призначення (приватні / господарські будови, об'єкти малого / міні бізнесу і т.п.). Головною особливістю представлених на сайті пристроїв, є додатковий функціонал автономного живлення.

По суті, гібридні джерела безперебійного живлення - характеризуються високою функціональністю пристрої, що поєднують у своїй конструкції декілька активних елементів - інвертор, основне завдання якого, коректне перетворення постійного струму в змінний і досить потужний зарядний пристрій для швидкої і коректної зарядки АКБ великої місткості.

Така конструкція ДБЖ дозволяє створити високоефективну систему безперебійного енергозабезпечення різноманітних об'єктів з діапазоном потужності від 1 до 6 кВт, що характеризується тривалим тимчасовим періодом автономної експлуатації електротехніки. Гібридні джерела безперебійного живлення в Україні - переваги.

Представлені на сайті ІБП, оснащені МРРТ-контролером, дозволяють здійснювати зарядку акумуляторних батарей не тільки від загальної мережі електроживлення, але і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератори). Згенерована енергія за рахунок використання альтернативних джерел живлення, може використовуватися як для забезпечення необхідним живленням різноманітної електротехніки, побутових приладів так і для продажу за пропонованою державою програмі «зелений тариф». Дана програма на сьогодні є для жителів України досить актуальним і вигідним рішенням. Гібридні джерела безперебійного живлення з МРРТ-контролером є доступною і економічно вигідною альтернативою генераторним електростанціям і мають ряд переваг: сонячний контролер заряду, вбудований в конструкцію ДБЖ, зрозумілий і простий інтерфейс для управління пристроєм, простота монтажу і експлуатації, компактні розміри, гарантійні зобов'язання виробника - не менше 24 місяців. З усіх питань, пов'язаних з вибором таких пристроїв, як гібридні джерела безперебійного живлення, ви можете зв'язатися з нашими консультантами за вказаними на сайті телефонами.

Знижка -10%

на всі моделі літієвих акумуляторів за промокодом 2023-AKB10

Перейти
Знижка -10%