• Просмотров:
    10
  • Поделиться:
  • Дата:
    socials ico 15.07.2021

Метод ступеневого регулювання в релейних стабілізаторах напруги

Принцип роботи будь-якого релейного стабілізатора напруги засновано на методі ступеневого регулювання вихідної напруги за допомогою реле.

Реле - це автоматичний вимикач, який за сигналом електронної схеми управління замикає або розмикає електричний ланцюг, щоб забезпечити номінальні параметри вихідної напруги.

У цій статті технічні експерти LogicPower розкажуть про відмінності між релейними стабілізаторами напруги з різною кількістю ступенів перемикання.


Основна перевага релейних стабілізаторів напруги - це простота конструкції. Пристрої цього типу невибагливі, вони можуть працювати без перебоїв у широкому діапазоні температур навколишнього середовища. Ризик перегріву у релейних стабілізаторів мінімальний.

Реле в стабілізаторах перемикаються східчасто з досить високою швидкістю (5-7 мілісекунд). Дане обладнання забезпечує високу точність напруги на виході. Чим більше ступенів - тим нижче похибка стабілізації.

Як правило, стандартний побутовий стабілізатор напруги має 5 ступенів стабілізації. Це раціональне рішення для встановлення у приватних будинках і квартирах, якщо скачки напруги відбуваються не дуже часто протягом дня. Наприклад, в дачному селищі, напруга в електричній мережі може змінюватися в залежності від того, що роблять ваші сусіди у даний момент часу. Не рекомендується підключати до релейних стабілізаторів напруги високочутливе обладнання.

П'ятиступінчасті стабілізатори працюють в діапазоні вхідних напруг 140 - 260V. Похибка на виході 220±10%V. Потужність стабілізатора рекомендується обирати з урахуванням резерву в 20-30% від сумарної споживаної потужності.

Семиступінчасті стабілізатори напруги LogicPower характеризуються:

Семиступенчатые стабилизаторы напряжения

• роботою в широкому діапазоні вхідної напруги від 100 до 260V;

• високоінтелектуальним контролером, що дозволяє ефективно та безпечно виконувати перемикання обмоток трансформатора;

• високою швидкістю спрацьовування:

• надійним металевим корпусом з сучасним дизайном;

• активним охолодженням і вбудованою функцією термоконтролю;

• досконалою системою захисту від аварій в мережі або по лінії навантаження;

 • компактними розмірами, невеликою вагою.

Детальніше про схему роботи та сфери застосування семиступінчастих стабілізаторів напруги ви можете прочитати в нашій нещодавній статті

Технічні фахівці завжди готові допомогти Вам з вибором устаткування. Зателефонуйте нам по телефону: 0 (800) 211-405 та отримаєте безкоштовну консультацію.

LogicPower – стандарт напруги!

Схожие статьи

Безкоштовна доставка

від 300 грн

Каталог

Оплата частинами

від 300 грн

Каталог